Thumbnail image
Duks Roxy Liberty Hood ie Egret ERJFT03746-WBS0, i bardhë, XS
83.78 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për femra me dizajn të rehatshëm dhe material cilësor 84% poliester,12% viskozë dhe 4% elastan. Ka dizajn praktik me ngjyrë të bardhë kombinuar me atë vjollcë dhe është përpunuar me precizitet me teknologjinë ROXY DryFlight ® që parandalon lagështinë në çdo kohë ndërsa teknologjia WarmFlight ® siguron ngrohje edhe në kushte më të vështira. Ky duks ka xhepa të ngrohtë anësorë që mbyllen me zinxhirë, një jakë të përshtatshme për motin e ftohtë dhe kapelën praktike. Ndjehuni në rehati maksimale sa herë e vishni këtë duks.

Cilësitë

Madhësia XS
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Madhësia: XS
GTIN 3613373659583
Kodi i produktit mRX1809-XS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen