Thumbnail image
Duks Roxy ERJFT03808-SGRH, i hirtë, L
61.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për femra me dizajn të rehatshëm dhe material cilësor nga poliesteri dhe pambuku. Ka dizajn praktik me ngjyrë të hirtë dhe është përpunuar me precizitet, për t'ju mbajtur më ngrohtë. Ndjehuni në rehati maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia: L
GTIN 3613373916310
Kodi i produktit mRX1815-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen