Thumbnail image
Duks Roxy ERJFT03785-MMF0, rozë, XL
52.88 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për femra me dizajn të lezetshëm që përshtatet me të gjitha veshjet. Me material nga poliesteri dhe pambuku do t'ju mbajë të ngrohtë dhe të ndiheni shumë rehat. Duksi ka ngjyrë të rozë, kapelë dhe zinxhir. Ndjehuni rehat dhe këndshëm në aktivitetet tuaja sporitive, në shëtitje apo udhëtime etj.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: XL
GTIN 3613373792419
Kodi i produktit mRX1811-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen