Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03852-KPVH, L
61.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj me dizajn të rehatshëm dhe material cilësor nga poliesteri dhe pambuku. Ka dizajn praktik me ngjyrë të hirtë dhe është përpunuar me teknologjinë WarmFlight për t'ju mbajtur më ngrohtë. Ndjehuni në rehati maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: L
GTIN 3613373824585
Kodi i produktit mQU1671-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen