Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03850-BNGH, M
77.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj me dizajn të rehatshëm dhe material cilësor nga poliesteri dhe pambuku. Ka dizajn praktik me ngjyrë të kaltër dhe është përpunuar me teknologjinë DryFlight dhe Breathless për t'ju mbajtur më ngrohtë dhe për mbrojtje nga lagështia. Ndjehuni në rehati maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia M
GTIN 3613373825162
Kodi i produktit mQU1670-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen