Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03849-SJSH, hiri, XXL
52.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Quiksilver i përpunuar prej pambukut dhe poliesterit me dizajn klasik dhe kapelë. Ky duks është kombinim i nuancave të ngjyrës së hirtë me zinxhir të bardhë dhe me dy xhepa përpara. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia XXL
GTIN 3613373826664
Kodi i produktit mQU1669-XXL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen