Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03846-KRPH, hiri, M
48.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj me dizajn të unik që përshtatet me të gjitha veshjet. Me material pambuku kombinuar me poliester do t'ju mbajë të ngrohtë dhe ju bënë të ndiheni shumë rehat. Duksi ka nuanca të ngjyrës së hirtë, xhepë të gjerë të përparëm dhe kapelë. Ndjehuni rehat dhe këndshëm në aktivitetet tuaja sportive, në shëtitje apo udhëtime.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia M
GTIN 3613373856777
Kodi i produktit mQU1664-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen