Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03839-KRPH, hiri, XL
77.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Quiksilver i përpunuar prej poliesterit me dizajn klasik. Ky duks është kombinim i ngjyrës së hirtë me atë të zezë, mbyllet me zinxhir, ka dy xhepa përpara dhe kapelë. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: XL
GTIN 3613373821317
Kodi i produktit mQU1660-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen