Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03836-BYJH, e kaltër e errët, M
63.92 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks i meshkujve Quicksilver, përpunuar nga poliesteri i cilësisë së lartë me ngjyrë të kaltër me pamje të errët. Dizajn i bukur me një gjep të gjerë në pjesën e parme, do të ju ngrohë dhe mbrojë nga të ftohtit dhe moti i ligë.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia M
GTIN 3613373838506
Kodi i produktit mQU1659-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen