Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03835-KRPH, hiri, L
73.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Quiksilver i përpunuar prej poliesterit me dizajn klasik dhe kapelë. Ky duks ka ngjyrë të hirtë të errët, mbyllet me zinxhir dhe ka dy xhepa në pjesën e parme. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: L
GTIN 3613373820105
Kodi i produktit mQU1658-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen