Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03789-KPGH, i hirtë, L
61.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Quiksilver i përpunuar prej kombinimit të materialeve cilësore me dizajn klasik dhe ngjyrë të hirtë. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: L
GTIN 3613373698551
Kodi i produktit mQU1661-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen