Thumbnail image
Duks për meshkuj Cars Jeans 4038701 - XL
45.96 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks me zingjirë për meshkuj nga Cars Jeans i punuar nga pambuku, me kualitet super të lartë, në ngjyrë të zezë dhe me logon anash ju bënë të ndjeni ngrohtësinë dhe rehatin posa ta vishni.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Modeli Me shenja
GTIN 8718082683005
Kodi i produktit mCJ0050-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen