Thumbnail image
Duks Northfinder Giuliana Lila MI-4358OR, vjollce, M
54.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për femra me material cilësor poliester. Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir, me ngjyrë vjollce kombinuar me detaje të zeza. Shumë e bukur dhe e rehatshme për aktivitete sportive, shëtitje në natyrë etj.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Material elastik
Madhësia M
GTIN 8585050801026
Kodi i produktit mNF0196-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen