Thumbnail image
Duks Cars Jeans Hatton 4933301, i zi, XL
41.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Cars Jeans përpunuar prej materialit cilësor 100% pambuk, me dizajn klasik dhe ngjyrë të zezë. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: XL
GTIN 8719734109454
Kodi i produktit mCJ0232-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen