Thumbnail image
DUBLINASIT - JAMES JOYCE
8.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

KJO VEPËR REFLEKTON JETËN NË IRLANDË NË NISJE TË SHEKULLIT TË KALUAR, DHE DUKE HEDHUR POSHTË EUFEMIZMAT, ZBULON REALITETIN ASPAK ROMANTIK TË IRLANDEZËVE. SECILA NGA TË 15 HISTORITË OFRON GRIMCA NGA JETËT E DUBLINASVE TË ZAKONSHËM DHE BASHKËRISHT KËTO HISTORI PËRBËJNË PORTRETIN E NJË KOMBI.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2015
GTIN 978999279481X
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen