Thumbnail image
Drejtuese për flokë BaByliss 3000
130.40 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Stiloni flokët tuaj me këtë drejtuese nga Babyliss e cila vjen me një shtresë mbrojtëse dhe temperatura të rregullueshme.Ka sipërfaqe nga qeramika, 5 nivele të temperaturës prej 150° C deri në 230° C, nxehet shumë shpejt dhe ka teknoogjinë Ep, teknologjinë 5.0 dhe IonMultiplier.

Cilësitë

Prodhuesi BaByliss PRO
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Makinë
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3030050126600
Kodi i produktit kBL093

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen