Thumbnail image
Drejtuese për flokë 2 në 1 Golden Care VZ1430
39.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Drejtuese për flokë Golden Care me pllakë keramike të mbushur me vaj argan dhe keratin. Kjo drejtuese shërben edhe si figaro, i jep flokut jetëgjatësi dhe i bën me shkëlqim. Temperatura maksimale arrin deri në 200 °C dhe konsumon energji prej 40 - 45 W. Gjerësia e pllakës është 2.5 cm dhe gjatësia e kabllos është 180 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Concept
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Makinë
GTIN 8595631000885
Kodi i produktit kCON003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen