Thumbnail image
DRAMA SHQIPTARE PAS LUFTES SE DYTE BOTERORE - BESIM REXHAJ
10.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

BESIM REXHAJ, NE PUNEN E VET, KA BERE PERPJEKJET ME TE MEDHA QE TE MOS PARAGJYKOJE FENOMENET, POR TE MBESHTESE PERFUNDIMET GJITHMONE NE VEPRA TE VECANTA DHE NE ANALIZEN E INTERPRETIMIN E TYRE, QOFTE NE NIVELIN E IDEVE, QOFTE NE NIVELIN E STRUKTURAVE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951062770
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen