Thumbnail image
DR. MICHAEL SPIRA - LIBRI I VOGËL I SHËNDETIT
8.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sa e vlerësoni shëndetin tuaj? Shëndeti i mirë është baza për një jetë të gjatë dhe të kënaqshme. Dhe lajmi i mirë është se mund të jeni të shëndetshëm për një kohë më të gjatë, nëse ndiqni disa hapa të thjeshtë.

Cilësitë

Shtëpia botuese Minerva
Faqe 192
Viti i botimit 2018
GTIN 9789928444073
Kodi i produktit 9789928444073

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen