Thumbnail image
DO TE TE JAP DIELLIN - JANDY NELSON
12.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhudi dhe vëllai I saj binjak, Noa, janë jashtëzakonisht të lidhur. Në moshën trembëdhjetëvjeçare, Noa, tip I mbyllur, vizaton pareshtur kurse Xhudi guximtare hidhet nga shkëmbinjtë, vë buzëkuq dhe flet sa për të dy.Por, tre vjet më vonë, kur ishin gjashtëmbëdhjetë vjeç, Xhudi dhe Noa mezi flasin mes tyre. Ka ndodhur diçka që i shtyu binjakët në drejtime e rrugë të kundërta...

Cilësitë

Shtëpia botuese Bota Shqiptare
Viti i botimit 2017
GTIN 9789928002013
Kodi i produktit Bota Shqiptare

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen