Thumbnail image
SSD WD Blue 3D NAND, M.2, 500 GB
89.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Disku SSD nga WD Blue me teknologjinë NAND dhe ndërfaqen SATA 6 Gb / s siguron kapacitet të lartë, besueshmëri dhe shpejtësi të lartë, për të përmbushur kërkesat e performancës kompjuterike.

Ky disk ka kapacitet prej 500 GB dhe format M.2 2280. Ofron një shpejtësi leximi / shkrimi prej 560 / 530 MB / s. Është ndërtuar në memorie 3D NAND, ofron rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe konsum shumë të ulët të energjisë. Rezistenca e diskut është 200 TBW.Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Cilësitë

Trashësia [mm] 80
Lloji i HD
  • SSD
  • Brendshëm
Ueb-i i prodhuesit Wdc.com
Kapaciteti [GB] 500
Prodhuesi Western Digital
GTIN 7180378562614
Kodi i produktit 225017

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen