Thumbnail image
Depilator Remington Smooth & Silk BKT4000
42.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Remington BKT400 është depilatori special për zonën rreth bikini. Ka dizajn të thjeshtë dhe kompakt të cilin mund t'a merrni kudo me vete. Posedon prerësen precize dhe tehun zëvendësues në 2 gjatësi - 2 mm dhe 4 mm. Ky depilator është higjienik dhe pastrohet lehtë madje, mund t'a përdorni edhe në dush. Punon me valë, pa kabllo.

Cilësitë

Prodhuesi Remington
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Makinë
GTIN 4008496869978
Kodi i produktit kRE112

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen