Thumbnail image
Depilator Medisana IPL 800
167.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Depilator me laser nga Medisana ka për funksion largimin e qimeve të pa dëshiruara në trup që nga rrënja. Ky depilator përmban 5 nivele të intensitetit, filter UV dhe karikator me fuqi AC. Depilatori parandalon rritjen e qimeve deri më 50% pas 4 javëve dhe e mira e tij është fakti që fiket automatikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Medisana
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Makinë
GTIN 4015588885808
Kodi i produktit kME101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen