Thumbnail image
Deodorant Weleda 48h, 100 ml
15.49 € 19.06 € (-19%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Deodorant i ëmbël në një formulë të rafinuar pa alumin, i cili do t'ju pasurojë me një aromë të këndshme bimore të freskët. Vajrat esenciale, rozmarina dhe livando, i japin deodorantit një efekt të butë por të besueshëm. Produkti në mënyrë të natyrshme mbërthen erën e pakëndshme trupore duke shmangur poret. Me produktin vije edhe një mbushje e shishkës prej 100 ml.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 100
Prodhuesi Weleda
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4001638099271
Kodi i produktit kWD077

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen