Thumbnail image
Deodorant Old Spice Legend 50 ml
5.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodoranti solid Legend eleminon djersën dhe erën për 48 orë, duke e mbështjellur trupin tuaj me një fragrancë legjendare. Vjen me aromën e freskët të citrusit dhe piperit djegës, shumë i qëndrueshëm dhe i pëlqyer nga meshkujt.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Itali
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 8001090159106
Kodi i produktit kOL065

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen