Thumbnail image
Deodorant Old Spice Kilimanjaro 50 ml
5.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodoranti solid Kilimanjaro nga kompania amerikane Old Spice do ju jap një aromë marramendëse të ajrit malor. Përveç që rregullon djersitjen dhe erën e padëshirueshme, ai edhe ofron freski që zgjatë. Dizajnuar enkas për meshkujt me vetëbesim, si dhe nuk lë asnjë shenjë në rroba të bardha e të zeza.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4084500490468
Kodi i produktit kOL060

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen