Thumbnail image
Deodorant Old Spice Citron 50 ml
5.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodoranti solid Citron Stick ofron mbrojtje të sigurt nga djersitja. Ai vjen me aromën e këndshme të limonit i cili nuk pengon aromën e parfumit, por me efikasitet zëvendëson erën e djersës duke u kujdesur për imazhin tuaj gjatë gjithë ditës. Formula e deodorantit është përshtatur për aktivitetet të larta fizike, nxehetësi ekstreme dhe ekspozim të tejzgjatur në dhoma me ajër të pakët. Ai nuk lënë mbetje në rroba, nuk thanë lëkurën dhe nuk irriton. Aplikoni sipas nevojës në çdo kohë.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4084500940383
Kodi i produktit kOL061

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen