Thumbnail image
Deodorant Old Spice Champion 50 ml
5.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodorant solid për meshkuj i cili përkryer ju mbron nga djersitja. Përveç kësaj edhe rifreskon, eliminon erën e padëshirueshme dhe ofron aromë të këndshme që zgjat tërë ditën. Deodoranti absorbohet shpejtë duke mos lënë ndjenjë të ngjitjes, nuk irriton apo thanë lëkurën. Aplikoni sipas nevojës në çdo kohë të ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Belgjikë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 5410076515691
Kodi i produktit kOL057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen