Thumbnail image
Deodorant Lavera 75 ml
11.22 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodorant për femra nga Lavera sjell një ndjenjë freskie dhe aromë të mrekullueshme qetësuese agrumesh për tërë ditën. Përbërësit e saj si çaji jeshil, lulja e limonit, balsam limoni dhe aloe vera janë japin aromë freskuese që ju bën të ndiheni të sigurt. Nuk shkakton alergji, i përshtatshëm për gjitha llojet e lëkurave.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4021457614882
Kodi i produktit kLV056

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen