Thumbnail image
Deodorant Bekra Solid Sensitiv 100 g
10.79 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deoderant nga Bekra Solid i cili i siguron lëkurës mbrojtje të përsosur kundër djersitjes deri në 24 orë, duke i ofruar hidratim maksimal dhe aromë delikate që krijon ndjesi freskie afatgjate. Nuk përmban alkool dhe nuk irriton lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Bekra
Origjina Austria
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 9002984485911
Kodi i produktit kBE008

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen