Thumbnail image
Dëgjuese Skullcandy JIB Wireless, të kuqe / zeza
43.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Skullcandy është një prodhues i mirënjohur i dëgjueseve dhe altoparlantëve me cilësi të lartë. Tani ju sjellë këto dëgjuese wireless Bluetooth të quajtura JIB Wireless. Ato lidhen me pajisjen tuaj nëpërmjet Bluetooth. Dëgjueset kanë një mikrofon dhe buton kontrolli të integruar, për të marrë thirrje, për ndryshimin e këngëve, si dhe për të filluar dhe ndaluar muzikën. Mbrojtëset e veshëve të madhësive të ndryshme ju lejojnë të krijoni një ndarje midis muzikës suaj dhe zhurmës përreth jush ndërsa i vendosni ato.Bateria e rikarikueshme e tyre siguron deri në 6 orë kohë të dëgjimit të muzikës.

Cilësitë

Origjina Holandë
Jetëgjatësia e parashikuar (orë) 6
Pa kabllo Po
Teknologji Wireless Bluetooth
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 8786150901498
Kodi i produktit 225048

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen