Thumbnail image
DAVID WALLIAMS - BABI I KEQ
12.30 € 14.30 € (-14%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Novela e dhjetë e David Walliams është historia drithëruese e një babai me të birin në një mision rrënqethës për të ndrequr një gabim dhe për të ndëshkuar Bigun e ligë. Brenda një viti ka kryesuar të gjitha listat botërore të shitjeve, qoftë librin për fëmijë, por edhe më tej; mbi 20 milionë kopje, duke u shndërruar në autorin absolut të momentit. Fatmirësisht, tashmë edhe në shqip, për lexuesit e vegjël.

Cilësitë

Shtëpia botuese Botart
Faqe 448
Viti i botimit 2018
GTIN 9789928219664
Kodi i produktit 9789928219664

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen