Thumbnail image
Gete Sarah, 158-100, të zeza
3.93 € 5.55 € (-29%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gete për femra nga Sarah të përpunuar prej poliamidit me dizajn unik me ngjyrë të zezë dhe me vija të zeza, që përshtaten bukur me veshjet tuaja dhe bën këmbët tuaja të duken të përkryera.

Cilësitë

Madhësia 158-100
Prodhuesi Evona
Origjina Republika Çeke
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
GTIN 8590182034914
Kodi i produktit mEV0093-158-100

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen