Thumbnail image
Çizme Tamaris 1-1-25562-21-455, e kaftë, nr 40, woman
91.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çizme të gjata dizajnuar enkas për femra nga brendi i njohur Tamaris. Këto çizme janë me ngjyrë të kaftë, të përpunuara nga materiali sintetik dhe lëkura e cilësisë së lartë. Janë shumë praktike me dizajn unik, me take 2 cm, të rehatshme dhe njëkohësisht elegante, mbërthehen me zinxhir dhe janë shumë komode.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Lëkurë
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Numri 40
Madhësia 40
GTIN 4059252900701
Kodi i produktit mTM1522-40

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen