Thumbnail image
CILI ESHTE FROJDI I VËRTETE - DON NOSH GJOLAJ
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

AJO QE E BEN FREUDIN TE PAVDEKSHEM ESHTE PUNA E VIJUESHME DHE KEMBENGULESIA E PAZAKONSHME PER ZBULIMIN E PROCESEVE TE FSHEHTA QE NDODHIN NE PAVETEDIJEN E NJERIUT.PRA, AI NUK U KENQA ASNJEHERE ME PUNEN E BERE, POR KERKOI VAZHDIMISHT MUNDESI PER TE DEPERTUAR SA ME THELLE NE PSIKEN E PER T'I NDRICUAR RRJEDHAT QE E CILESOJNE DHE NDODHIN BRENDA SAJ.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951406499
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen