Thumbnail image
Celular myPhone HAMMER ACTIVE, 4.7" HD, 1GB RAM, 8GB, i zi / gjelbër
129.50 € 131.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky celular i fortë ka një procesor me 4 bërthama me frekuencë veprimi prej 1.3 GHz dhe memorie operuese prej 1 GB. Ekrani me prekje ka madhësi 4.7 " dhe rezolucion HD prej 1280 x 720 px. Dizajni i tij përputhet me kriteret e standardeve IP68. Memoria e brendshme ka kapacitet prej 8 GB dhe mundësi zgjerimi përmes slotit microSD. Komunikimi në të është i mundshëm në rrjetet 2G dhe 3G. Celulari ka poashtu Bluetooth, WiFi, marrës GPS, kamerë të pasme 8 Mpx dhe të përparme 2 Mpx, lidhës microUSB, përshpejtues dhe senzor të dritës së ambientit. Bateria ka kapacitet prej 3000 mAh dhe sistemi i tij operativ është Android 7.0 Nougat.

Cilësitë

Origjina Poloni
Prodhuesi MyPhone
Memorie e brendshme [GB] 8
Lartësia [mm] 145
Bluetooth Po
Numri i bërthamave të procesorit 4
Lidhës Micro USB 2.0
Rezolucioni i kamerës [MP] 8
Rezolucioni e kamerës së përparëm [MP] 2
Sistemi operativ Google Android
Memoria operuese [GB] 1
Lloji i ekranit IPS
GTIN 5902983600572
Kodi i produktit 229004

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen