Thumbnail image
Celular Evolveo EasyPhone XD,1000 mAh, karikues mbajtës, i bardhë
59.50 € 62.50 € (-5%)
Përshkrimi

Evolveo EasyPhone XD është një telefon celular i thjeshtë për të moshuarit, duke ofruar butona të mëdhenj, paisje të ngarkimit, ekran me ngjyra të lexueshme dhe, sigurisht, të gjitha tiparet e rëndësishme të telefonave të vjetër. EasyPhone XD kombinon vlerën e lartë të shërbimeve duke ruajtur një çmim shumë të arsyeshëm.Evolveo EasyPhone XD ka dy vende te projektuara per sim-card, kështu që mund të keni kontaktet tuaja private dhe të biznesit së bashku.Ekrani me ngjyra i Evolveo EasyPhone XD ka një diagonale 2.3 "dhe rezolucion 320 x 240. Është e pajisur me të gjitha tiparet themelore të një telefoni celular, të tilla si thirrja dhe dërgimi i SMS, telefonit, kujtesës SMS, mesazheve MMS, kumbues të dridhjeve ose altoparlantëve. Ai gjithashtu përfshin disa veçori praktike si një aparat fotografik me rezolucion deri në 4 Mpx, një lidhje Bluetooth, një elektrik dore, një radio FM, një orë alarmi, një kalendar ose një muzikant plus një slot për kartën e kujtesës microSD. Dimensionet e telefonit janë 120 x 58 x 14 mm, pesha 89 gram me bateri.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Lloji i produktit Për të moshuar
Bluetooth Po
Lartësia [mm] 120
Lidhës 3.5mm (TRRS)
Trashësia [mm] 14
Prodhuesi Evolveo
GTIN 8594161338338
Kodi i produktit 227434

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen