Thumbnail image
Çantë VANS Duffel Toffee VA36OO600
42.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo çantë është e punuar nga materiali 100% poliester e cila e mbanë edhe logon e prodhuesit në pjesën anësore të saj. Mbyllet me patent dhe ka hapsirë të mjaftueshme prej 30l. Praktike për të udhëtuar, për sport apo edhe aktivitete të ndryshme.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Meshkuj
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Materiali Poliestër
Gjerësia
  • 29 cm
  • 51,4 cm
Përmasa 28 cm
Përmasat e çantës XL - zë formatin A4 e më të mëdhenj
Kapaciteti i bartjes 34 l
GTIN 191164187031
Kodi i produktit mVN0345

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen