Thumbnail image
Çantë udhëtimi Roxy Winter Come Back ERJBP03754-SGRH
48.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë udhëtimi për femra Roxy, me material cilësor poliester. Vjen me përmasa 50 x 32 x 20 dhe ka kapacitet deri në 32L. Çanta është bërë me ngjyrë hiri, kombinuar me detaje atraktive rozë. Përveç hapësirës së bollshme të brendshme, ajo posedon edhe xhep të përparmë për celular apo kuletë, si dhe një xhep anësor praktik. Mund ta bartni në krah apo në dorë.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Gjerësia 32 cm
Përmasat 50 cm
Përmasa 20 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Kapaciteti i bartjes 32 l
GTIN 3613373809315
Kodi i produktit mRX1792

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen