Thumbnail image
Çantë udhëtimi Roxy Kind Of Way ERJBL03132-KVJ8
43.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë për femra nga Roxy, e përshtatshme për udhëtime, me kapacitet deri 35 l dhe dimensione 57 x 27 x 27. E dizajnuar me material poliestër me ngjyrë të zezë me pika të bardha, posedon xhepin kryesor i cili mbërthehet me zingjir të dyanshëm, rrip të gjatë dhe dorëz të shkurtër.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Gjerësia
  • 27 cm
  • 57 cm
Kapaciteti i bartjes 35 l
Materiali Poliestër
GTIN 3613373808868
Kodi i produktit mRX1774

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen