Thumbnail image
Çantë sportive Vans V00NZ0O3U
30.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë nga marka Vans, bërë nga një material të 100%poliesterit, me një kombinim të ngjyës së zezë dhe të bardhë. Ndarja kryesore me zinxhir zip, shirita të rregullushëm dhe një xhep me zinxhir në pjesën e përparme. Lartësia: 42.5 cm, Gjerësia: 32.4 cm, Thellësia: 12.4 cm dhe më një Vëllim: 22 l. Në pjesën e përparme të çantës logoja e markës.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat e çantës L - zë formatin A4
Materiali Poliestër
Lartësia 42,5 cm
Gjerësia 32,4 cm
Trashësia 12,4 cm
Kapaciteti i bartjes 22 l
GTIN 191164165480
Kodi i produktit mVN0319

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen