Thumbnail image
Çantë sportive Dara no.1857
66.89 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë elegante nga marka e njohur Dara, me një kombinim të ngjyrës së bardhë dhe të zezë, me një material të cilësisë së lartë 100% poliester. Gjatësia e rripit të shpatullave: 123 cm dhe me një kapacitet të ngarkesës: 2 kg. Nga brenda ka ka një xhep me zip dhe një karabiner për çelësat, preferohet të lahet vetëm me dorë dhe jo në pastrim kimik.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Për trup
Gjerësia
  • 29 cm
  • 27 cm
  • 4 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Përmasat e çantës M - nuk zë formatin A4
Modeli Me shenja
GTIN 8482352927
Kodi i produktit mDB0585

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen