Thumbnail image
Çantë sportive Dakine 10001253-W18
64.04 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë nga marka Dakine më një material të papërshkueshme nga uji 600D poliester, me ngjyrë grid he dizajne të gjelbërta. Ndarja kryesore me zip, përmban xhepin rrjetë dhe shirita të mbushur për supe. Lartësia: 48 cm, Gjerësia: 30 cm dhe Thellësia: 17 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Përmasat
  • 48 cm
  • 30 cm
  • 17 cm
Mënyra e lidhjes Me kapëse
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Kapaciteti i bartjes 28 l
Modeli Me lule
GTIN 610934145212
Kodi i produktit mDA2382

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen