Thumbnail image
Çantë sportive Dakine 10001253
64.04 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë sportive nga marka Dakine, me ngjyrë blu dhe dizajne të palmës me ngjyrë të zezë, me një material shumë cilësor të papërshkushme nga uji. Çanta ka një ndarje kryesore, që është e siguruar me një shtrëngim sipas nevojës. Ndarja kryesore me magnet dhe logon e prodhuesit në pjesën e përparme. Shiritat janë shumë të përshtatshme në saje të mbushjes së tyre. Lartësia: 48 cm Gjerësia: 30 cm Thellësia: 17 cm

Cilësitë

Prodhuesi Dakine
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Përmasat
  • 48 cm
  • 30 cm
  • 17 cm
Mënyra e lidhjes Me kapëse
Sezona Pranverë - Verë 17
Kapaciteti i bartjes 28 l
GTIN 610934145205
Kodi i produktit mDA2381

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen