Thumbnail image
Çantë shpine Vacation ERJBP03747-GPZ0
49.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë moderne e shpinës për femra nga Roxy. Vjen e përpunuar nga poliuretani dhe poliesteri, në kombinim atraktiv të ngjyrave blu, khaki, jeshile dhe krem. Kjo çantë ka mbërthim me magnet, si dhe është e përshtatshme sidomos për kombinim me xhinse ose fustane. Shumë e rehatshme dhe e pëlqyer nga femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Përmasat
  • 37 cm
  • 9 cm
Përmasa 26 cm
Mënyra e lidhjes Me magnet
GTIN 3613373809629
Kodi i produktit mRX1783

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen