Thumbnail image
Çantë shpine Tamaris 2905182-917 Pewter Comb, hiri
52.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine e modës për femra nga Tamaris. Është përpunuar nga materiali i poliuretanit me ngjyrë argjendi shkëlqyese. Çanta vjen me dimensione 22 x 30 x 14, posedon mbërthim me zingjir, rripa të rregullueshëm dhe një xhep të përparmë poashtu me mbyllje zingjiri. Një çantë shpine që do ta doni.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Përmasat
  • 30 cm
  • 22 cm
Gjerësia 14 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4011214163340
Kodi i produktit mTM1571

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen