Thumbnail image
Çantë shpine Tamaris 2893182-395, e kaftë
58.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine e veçantë për femra nga firma e njohur Tamaris, posedon një dizajn luksoz me ngjyrë të kaftë kombinuar me detaje ngjyrë hiri dhe argjendi, zbukuruar me shirita të rafinuar dhe një varëse unike. Ka material kualitativ nga poliretani, mbyllet me zingjir dhe ka rripa të përshtatshëm për krah. Një aksesor shumë i bukur dhe modern që duhet të jetë pjesë e garderobës së secilës femër.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 31 cm
  • 26,5 cm
  • 10 cm
GTIN 4011214162640
Kodi i produktit mTM1616

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen