Thumbnail image
Çantë shpine Tamaris 2680182-549
50.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine e veçantë për femra nga firma e njohur Tamaris, posedon një dizajn luksoz në ngjyrë klasike të venës, zbukuruar me shirita të rafinuar dhe një varëse në formë zemre. Ka material kualitativ nga poliretani, mbyllet me zingjir dhe ka rripa për krah. Një aksesor shumë i bukur dhe modern që duhet të jetë pjesë e garderobës së secilës femër.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Përmasat 30 cm
Gjerësia 11 cm
GTIN 4011214163890
Kodi i produktit mTM1613

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen