Thumbnail image
Çantë shpine Roxy Sugar Baby ERJBP03799-SGRH
42.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine për femra me dizajn të bukur të përpunuar nga poliesteri me ngjyrë hiri të lehtë. Pjesa e brenshme ka volum 16L, kurse dimensionet e jashme janë 32 x 41 x 11. Çanta posedon mbëthim me zingjir, dhe vjen me detake atraktime me ngjyrë rozë. Ideale për shkollë dhe udhëtime.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Përmasat 41 cm
Gjerësia
  • 32 cm
  • 11 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Kapaciteti i bartjes 16 l
GTIN 3613373809568
Kodi i produktit mRX1800

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen