Thumbnail image
Çantë shpine Roxy Sugar Baby ERJBP03728-XWBG
46.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo çantë e shpinës jo vetëm se është mjaft komode por vjen edhe me dizajn atraktiv me shumë ngjyra me mbishrimin Roxy. Krahët e çantës janë të butë dhe të përshtatshëm, ka edhe xhepin shtesë përballë dhe mbajtësen praktike. Çanta vjen me përmasa 32 x 41 x 11 dhe kapacitet 16L.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Përmasat 41 cm
Gjerësia
  • 32 cm
  • 11 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Kapaciteti i bartjes 16 l
GTIN 3613373809117
Kodi i produktit mRX1776

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen